Prekės grąžinamos Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka. Pastebėję, kad prekė yra brokuota, bet ne vėliau, kaip per 14 dienų nuo prekės išsiuntimo datos, turite registruotu paštu išsiųsti brokuotą prekę savo lėšomis, sąskaitoje nurodytu adresu. Prekės turi būti supakuotos į specialiai smulkioms siuntoms skirtą pakuotę su paminkštinimu. Prieš išsiųsdami brokuotą prekę, turite laisva forma elektroniniu laišku Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai informuoti apie brokuotą prekę ir ketinimą ją grąžinti, nurodykite savo kontaktinį telefoną, kad, esant reikalui galėtume susisiekti.    

 

 Prekė laikoma brokuota, kai yra mechaniškai pažeista transportuojant ar gaminant.

Prekė nelaikoma brokuota, kai ji yra rankų darbo ir neakivaizdžiai skiriasi tos pačios rūšies prekės forma, spalva, dydžiu. Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo e-karoliukai parduotuvėje pateiktos fotografijos, nes gali skirtis kompiuterių ekranų nustatymai.

Nesilaikant aukščiau nurodytų prekių grąžinimo taisyklių, e-karoliukai pasilieka teisę nekeisti ir nekompensuoti grąžinamų prekių.