1. Jums patinkančias prekes kraukite į krepšelį, šalia esančiame laukelyje nurodykite norimą kiekį. Bet kuriuo metu galite peržiūrėti ir koreguoti savo pirkinių krepšelį. Prieš patvirtindami užsakymą atidžiai peržiūrėkite jį.


2. Jei turite dovanų kuponą, įveskite nurodytą kodą.


3. Pateikite duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes.


4. Patvirtinkite užsakymą. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna e-karoliukai parduotuvė. Tačiau užsakymas laikomas vykdytinas tik nuo to momento, kai e-karoliukai gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už užsakytas prekes.


5. Jums pateikus užsakymą, e-karoliukai sistema automatiškai atsiunčia elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei pateikti duomenys ir rekvizitai reikalingi užsakymo apmokėjimui.


6. Sumokėti už prekes galite per 5 kalendorines dienas, jei apmokėjimas nebus gautas , užsakymą anuliuosime ir prekės bus grąžintos į sandėlį.